Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Jan Kowalski, znany polski celebryta, dostał jakiś czas temu gruby plik dokumentów ze Stanów Zjednoczonych. Nieszczęście Jana polegało na tym, że dokumenty te były spisane w języku angielskim, a sam Jan nie posługiwał się biegle tym językiem i nie mógł do końca zrozumieć, o co w nich naprawdę chodzi.

Z pomocą mógłby mu przyjść dobry tłumacz przysięgły języka angielskiego. Jan jednak długo wahał się, komu mógłby w tej sytuacji zaufać – z tego, co sam mógł zrozumieć, dokumenty mówiły o dużym spadku po jakimś dalekim krewnym. Chodziło o naprawdę konkretne pieniądze – tak duże, że wielu rodaków mogłoby mu pozazdrościć. Potrzebował do pomocy kogoś naprawdę zaufanego.

Jego żona Maria Kowalska poleciła mu specjalistę, o którym sama usłyszała od koleżanki. Znany tłumacz przysięgły języka angielskiego pomógł Kowalskim rozszyfrować tajemniczy dokument, dzięki czemu dowiedzieli się szczegółów, jak mogą odebrać ów spadek po krewnym. Choć musieli zapłacić tłumaczowi sporo pieniędzy, to było warto – człowiek okazał się prawdziwym specjalistą i udzielił im profesjonalnej pomocy.

Related articles

Back to Top